درباره ما

درباره ما

 

شرکت الوند پلاستیک در سال1343 در خیابان پامنار وبا تولید محصولات خانگی واسباب بازی شروع به فعالیت نمود. این واحد تولیدی برای توسعه و گسترش فعالیت خود در سال 1354 به منطقه صنعتی اتحاد نقل مکان کرد وبا افزایش دستگاه ها وتوسعه واحد تولیدی توانست محصولات متنوع تری به بازار فروش ارائه دهد.

در سال 1372 برای اولین بار در صنعت پلاستیک مرکز پخش و توزیع محصولات بصورت مستقیم در این مجموعه راه اندازی شد وهمین امر موجب فراگیرشدن تولیدات شرکت الوند در صنعت پلاستیک گردید. این گروه تولیدی در سال 1378 با استفاده از تجربیات مدیران و سهامداران خود اقدام به راه اندازی خط تولید جدیدی با عنوان سبد

تولید سبد پلاستیک صنعتی . تولید سبد میهوه پلاستیکی .

تولید سبد پلاستیک صنعتی . تولید سبد میهوه پلاستیکی .

 های کشاورزی و جعبه های صنعتی نمود. (لازم به ذکر است این شرکت افتخار داردکه به عنوان اولین تولید کننده ی سبد های کشاورزی در ایران شناخته می شود ).

در سال 1384به دلیل گسترش چشمگیر خط تولید سبدهای کشاورزی این شرکت اقدام به توسعه ی واحد صنعتی نمود و اولین واحد تولیدجعبه پلاستیکی رابه شهرک صنعتی عباس آباد منتقل نمود شرکت الوند پلاستیک برای تکمیل کردن تولیدات خود در سال 1386 اقدام به راه اندازی مجموعه تولید نایلون و نایلکس نمودودر حال حاضر این گروه صنعتی با در اختیار داشتن بیش از30هزار متر مربع فضای تولید و توزیع و با مدیریت نسل سوم و بهره مندی از تجربیات سهامداران و مدیران امیدوار است همچون گذشته در مسیر پیشرفت وتوسعه گام بردارد.

خط تولید تولید سبد پلاستیک صنعتی . تولید سبد میهوه پلاستیکی .

خط تولید تولید سبد پلاستیک صنعتی . تولید سبد میهوه پلاستیکی .