جعبه صنعتی 510

توضیحات

جعبه صنعتی 510 به منظور جابه جایی و حمل گوشت،مرغ،ماهی،میگو در کشتارگاه ها که عنوان سبد کشتارگاهی شناخته میشود،در رستوران های بزرگ برای حمل غذا و … استفاده میگردد. جعبه 510 که به نام سبد قطعات صنعتی مناسب استفاده در خطوط تولید شرکت های قطع ساز در صنعت خودرو میباشد به این دلیل که این کالا در 2 مدل سبد دورباز و سبد دور بسته تولید شده است .

در برابر ضربه نیز بسیار مقاوم محکم هستند.

جعبه صنعتی پلاستیکی   سبد ها موارد استفاده و کاربرد بالایی دارند چون در هر طیف کاری از آنها استفاده میگردد که همه را نمی توان نام برد. همچنین سبد پلاستیکی قابل بازیافت بوده و از این رو برای محیط زیست ایمن میباد . استفاده از این سبده هاب باعث کاهش هزینه ها و سهولت انحام خدمات لجستیک از قبیل حمل و نقل و تامین به موقع خوراک خطوط تولید میشود نام برد .

ابعاد داخلی 37*59*39 سانت

ابعاد خارجی 39*63*43 سانت

مواد اولیه تولید جعبه صنعتی  :

استفاده از مواد اولیه درجه یک با گرید های 62n07 و ۵۲۵۱۸ سبب تولید محصولی مقاوم و نشکن با طول عمر بالا میشود . همچنین تولیدات سفارشی در تعداد بالا بنا به درخواست خریدار مقدور میباشد .

رنگ سبد قطعات صنعتی :

جعبه صنعتی 510  در رنگ زرد تولید میشود . همجنین تولید سفارشی با رنگ دلخواه شما مشتریان عزیز شامل  – قرمز – سبز – آبی – بنفش ممکن میباشد .

موارد مصرف سبد پلاستیک صنعتی :

۱- آبزیان : سبد پلاستکی حمل ماهی و میگو

۲- خط تولید :سبد قطعات صنعتی حمل ایمن و انبارکالاهای ریز خطوط تولید در صنیاع مختلف نظیر قطعه سازان

۳- پرورش دام : سبد دامداری

۴-کشتارگاه ها :  سبد کشتارگاهی و سبد پلاستیکی کشتارگا ها . ( جعبه صنعتی 510 در دسته سبد های کشتارگاهی هم میباشد.)

۵- سبد لبنیات : سبد حمل شیر . سبد حمل ماست .